Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Nasiona marihuany Auto BubbleGum feminizowane, od 00 Seeds Bank

Czytane przez 999, Mar 9, 2020


Nasiona marihuany Auto BubbleGum feminizowane, od 00 Seeds Bank

Czwarty odcinek, naszej przeprawy przez Indyjskie wzgórza tanich, aczkolwiek mega dobrych nasion marihuany z autofloweringiem. Dziś przedstawiamy Państwu absolutnego Pałer Rendżer gumera, o niepowtarzalnym smaku nasion, przeżuwanych przez Wasze papugi. Jego pełno sezonowa siostra jest dziesięciokrotnych zwycięzcą konopnych zawodów. Automatyczna wersja BubbleGum jest wyjątkowo słodką i pyszną konopią. Pierwotnie pełno sezonowy BubbleGum narodził się w stanie Indiana, w USA. Stamtąd rozpoczął od wędrówkę po namiotach i outdoor'ach Nowej Anglii, by finalnie wylądować na holenderskim landzie. Bardzo energiczna, feminizowana odmiana konopi, której wnętrze skrywa tajemnice, o których przeczytacie już za chwilę.

  -->>> KLIKNIJ ABY KUPIĆ TE NASIONA <<<--

 Smak i zapach

Grzechem było by zaczynać od czegoś innego. I nie mowa tu, o Grzechu z GGS, którego kolekcjonersko pozdrawiam, a o niesłychanie oryginalnym smaku odmiany Auto BubbleGum. Jagodowy, słodziutki smaczek pysznej baczki, poradzi wobec nawet najbardziej wybrzydzających smakoszy. Pyszny smak gumy Turbo z lat 90', tyle że bez naklejki. Nasionka sprzedawane są w pięknych opakowaniach od 00 Seeds Bank i zapachowo ucieszą całe Czeskie domostwo. Chyba, że wśród lokatorów Praskiego wysokościowca jest osoba, która twierdzi że marihuana i heroina to to samo. Przepyszny jagodowo owocowy smak, którego opisywanie w nieskończoność po prostu nie ma sensu.. To trzeba ugryźć samemu!

 Bardzo szybka kosa

Z kosą dziadka Andrzeja, na spota możemy wbijać się już po 60-70 dniach od wykiełkowania pestki. Ultra szybkie zbiory pąków, o smaku gumy balonowej przyciągają nosy i języki ogromnej rzeszy fanatyków całego świata. Auto BubbleGum cieszy się niesłychaną popularnością ze względu na swój unikatowy wyraz. Nasionka sprzedają się doskonale, a producenci muszą zatrudniać do pracy w podziemnych, tajnych grotach, coraz więcej gnomów.

 Wysokość autokwitnącego BuubleGum

Indoor, krzaczki mierzą zawsze 80-90cm wzrostu, więc nie istnieje obawa o wybicie dziury w suficie boxa, łodygami. Outdoor'owe okazy z tych feminizowanych pestek, są nie co wyższe i potrafią dorastać nawet do 130cm. Porównując z większością cannabis samokwitnących jest to wysoki automat.

 Poziom THC

Tyłka nie urywa, ale nie tylko o wysokie THC rozchodzi się w marihuanie. Mega ważne są terpeny i wiele innych kannabinoidów. Auto BubbleGum, to odmiana o mocy 12% THC. Nie trzeba więc wysyłać zapobiegawczym alertów do płuca, jak w przypadku odmian typu Amnesia Haze. Głowy nam nie urwie i jest do fenomenalna opcja do popalawy w gronie Czeskich znajomych, wywołująca duże wrażenie poprzez swój unikatowy zapach, oraz smak.

 Jaki haj wywołają te nasionka w móżdżku mojej papugi?

Wasz kochany papugens stopniowo zanurzy główkę, w euforycznym stanie radosnego pokrzepienia. Genów Sativa w pesteczce jest jedynie 10%, ale bez wątpienia mocno dają o sobie znać. 90% Indica drzemiących w nasionku, wygodnie osadzi nas na kanapie i rozluźni zesztywniałe mięśnie. Genialna propozycja tanich nasion, do rozmów w gronie przyjaciół. Nie zamula, nie urywa głowy, a powoduje bardzo przyjemny, intensywny haj, wręcz taki jak powinien być.

 Kwiaty i liście

Kolorek naszych jagodowych pąków, jest zwykle jasno zielony i lekko biały, z powodu bardzo dużej żywiczności. W połączeniu z wysypem dojrzałego, pomarańczowego włosia tworzy świetny wizualny efekt. Liście wiatrakowe, oraz przytopowe w ostatnich momentach kwitnienia lubią zabarwić się w kolorach jesieni. Głównie przeważa wtedy czerwień, oraz pomarańcz. Niekiedy dostrzec możemy również, delikatny nalot fioletu.

 Plony

Plony są bardzo dobre i wynoszą 450-500 g z jednego metra kwadratowego, w warunkach Indoor. Outdoor, krzaczki dochodzą od kilkudziesięciu, do ponad stu gram.

 Łatwa uprawa Indoor i Outdoor

Roślinki Auto BubbleGum, bezproblemowo uprawia się Indoor, a odmiana nie wymaga dużo karmienia. Należy uważać z jedzonkiem. Marihuana lubi wodę i jeśli zadbamy, o zadowalającą ją wilgotność podłoża i nie zepsujemy terpenów drzemiących w topach, chemicznymi nawozami, wtem natura nagrodzi nas niezwykle niepowtarzalnym smakiem, gumowo jagodowej marihuany. Ta odmiana konopi indyjskich nie produkuje tak wiele gałęzi, lecz każda z nich tworzy długi kleisty bejsbol, niesamowicie pachnący jagodowym kwiatem. 90% Indica odpowie za zwarte zawiązanie pąków i elegancką zbitość każdego bobka. W warunkach Outdoor, marihuana świetnie dostosowuje się do warunków pogodowych i skutecznie przegania grzyba pleśni. Przędziorki i wciornastki, również nie wiele namieszają, bo konopia jest odporna na szkodniki i ma niezwykle krótki czas kwitnienia.

  -->>> WSZYSTKIE NASIONA "00 SEEDS BANK" <<<--   

Zostaw komentarz

Zaloguj się