Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Critical + 2.0 Autoflowering - opis odmiany nasion marihuany, od Dinafem

Czytane przez 988, Mar 4, 2020


Critical + 2.0 Autoflowering - opis odmiany nasion marihuany, od Dinafem

Feminizowana odmiana z przewagą genu Indica, Critical + 2.0 Autoflowering - to najlepiej sprzedające się pestki konopi, ze wszystkich nasion hiszpańskiego producenta "Dinafem". A to już powinno mówić samo za siebie. W tym odcinku, naszej wspólnej podróży po odmianach cannabis, wylądujemy na północy słonecznej Hiszpani, gdzie Dinafem wytwarza dla naszych klaserów, perfekcyjne pestki marihuany z autofloweringiem. Critical + 2.0 Auto, to odmiana konopi, o jeszcze bardziej wybujałych pąkach od jej starszej siostry "Critical+ Autoflowering". Jakie czynniki łącząc się ze sobą tworzą tego wspaniałego Automata? Stabilność genetyki, szybkie plony, wigor, dużo THC, dobre plony, oraz genialny smak. Marihuana polecana jest doświadczonym, jak i początkującym growerom. Nie sprawia problemów, a jej jedyną małą wadą, może być podatność na pleśń przy bardzo wysokiej wilgotności. Na szczęście wykiełkowane nasionko, do kosy ma tylko 80 dni, więc w warunkach Outdoor możemy czuć się bezpieczni, a Indoor wymaga od nas kontroli wilgotności podczas drugiej części kwitnienia. Nasionka Critical+ 2.0 Autoflowering, dostępne są również w nieautomatyczniej, wersji pełno sezonowej, która jest również ofertą pestek cannabis feminizowanych.

  -->>> KLIKNIJ ABY KUPIĆ TE NASIONA <<<--  

 Poziom THC

Bardzo dużo THC, to to co cechuje tego feminizowanego autosa. Poziom kannabinoidu THC w każdym topku, wynosi 15 - 20 %. Jest więc to silnie odurzająca marihuana, z przewagą Indica, z którą niektórzy najpierw muszą się oswoić. Nie ma sensu, odrazu rzucać się na głębokie wiadro z wodą. Poziom leczniczego CBD, w tym nasionku = 0,2%.

 Zapach Critical + 2.0 Autoflowering

Konopny dymek penetrujący nasze nosy, ma charakter Skunkowego, mocno marihuańskiego zioła, z akcentem cytryny i aromatycznej limonki. Uprawa w warunkach Indoor, wymaga porządnego filtra węglowego, ponieważ Skunkowy zapach może być bardzo intensywny.

 Jaki wpływ na mózg ma ten Automat?

Haj po przegryzieniu nasiona jest typowy dla rodziny cannabis Indica. To jest: mocny, relaksujący, odprężający umysł, długotrwały efekt odurzenia. Bardzo dobra propozycja feminizowanych nasion, dla osób chcących rozpłynąć się po ciężkim dniu, lub jako wspomagacz na sen.

 Plonowanie Critical + 2.0 Autoflowering

Z metra kwadratowego, Indoor wyciśniemy z feminizowanego nasionka 500g. Cannabis są dyskretne i dobrze ukrywają się w warunkach Outdoor, przed nieproszonymi gośćmi z nożycami. Na zewnątrz możemy spodziewać się marihuanowego suszu 50 - 250g tylko z jednego nasionka auto.

 Zapach tego specjału od hiszpańskiego Dinafem

Zapach jest elegancki i świeży. Mocny i marihuański. To co wyczuje Twój, nos po spotkaniu świeżo ściętego topka tego Automata, to powiew młodej, przekrawanej cytryny na porannych mchu, w środku lasu sosnowego. Szyszkowy zapach ociekającej żywicy, połączonej ze skuniastym zapachem dobrej trawy.

 Czy ten feminizowany Automat jest łatwy w uprawie?

Te nasionka konopi od Dinafem, są idealnym wyborem dla początkujących ogrodników. Roślinka w żadnym razie nie sprawia problemów i jest bardzo odporna na przebrzydłą pleśń, oraz ataki insektów. Jak z każdym automatem, o bardzo zbitych pąkach, należy uważać, późniejszej Czeskiej jesieni. Na szczęście zasadziwszy nasiono marihuany w maju, zbierzemy je już po 80 dniach, więc żadna plecha nam nie groźna. Ten automat konopi indyjskiej mierzy zwykle 80 - 100 cm, więc nie przyciąga wzroku niechcianych grzybiarzy i roszących z powietrza benzyną pod korzeń - paralotniarzy.

 Automat Critical + 2.0 to nasiono z przewagą Sativa

Marihuana od Dinafem, ma długie palczaste liście wiatrakowe, co przyczynia się do dobrego penetrowania naszych bobów przez promienie świetlne.

 Jak wykiełkować nasiono na holenderskim lądzie?

Jak kiełkować zakupione u nas, świeże nasionka marihuany przeczytasz dokładnie na naszym blogu Gnomes Garden. Przypominamy, że kiełkowanie nasion konopi Indyjskich, na terenie Polski jest zabronione i może odbywać się jedynie w granicach kraju, gdzie jest to legalne. Obecnie w Czechach, lub Holandii można posiadać 5 krzaczków marihuany na własny użytek, oraz do 15 gramów suszu. Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do osób żyjących w takich krajach, lub kolekcjonujących legalnie sprzedawane w Polsce nasionka marihuany w klaserze.

  -->>> WSZYSTKIE NASIONA "DINAFEM" <<<--

Zostaw komentarz

Zaloguj się