Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Maroc - Feminizowane Outdoorowe pestki konopi indyjskich, od Female Seeds

Czytane przez 1050, Mar 1, 2020


Maroc - Feminizowane Outdoorowe pestki konopi indyjskich, od Female Seeds

Maroc, nasionka feminizowane od Female Seeds, to hybryda marihuany 50% Sativa / 50% Indica. Przodkowie nasion Maroc, pochodzą z górskich obszarów Ketama. Producent pestek cannabis "Female Seeds" próbował jak najmocniej zbliżyć się do pierwotnego, genotypu tej odmiany. Aby skrócić czas kwitnienia konopi, Maroc feminizowany skrzyżowany został z legendarną odmianą Northern Light Auto. Od przeszło 20 lat, firma nasion "Female Seeds" ulepszała pod każdym względem swojego NL Auto, by finalnie zespolić go z Maroc'iem, co dało efekt silnej, wytrzymałej marihuany na gorsze warunki pogodowe, odporność na pleśń i niezwykle krótki czas kwitnienia. Poprostu idealna odmiana nasion pod Czeską chmurkę, o kwiatach przystosowanych tak, by cyrkulacja powietrza nie dała wedrzeć się paskudnej pleśni.

>> KLIKNIJ ABY KUPIĆ TE NASIONA <<

 Ultra wytrzymała na warunki pogodowe

Korzeń feminizowanego Maroc'a, rozbudowuje się bardzo szybko, przy nawet nikłej ilości wody. Penetruję on glebę coraz głębiej i szerzej w jej poszukiwaniu. Finalnie 150 - 300 centymetrowa marihuana, trzyma się ziemi mocno i niegroźne jej silniejsze, jesienne podmuchy. Maroc feminizowane to nasionka z przeznaczeniem do uprawy Outdoor, lub w szklarni. Świetnie znoszą deszcze, wichry i niższą temperaturę. Dochodzą z kwitnieniem w ciągu 56 dni, także w Czechach spokojnie zdążymy ściąć, żywiczne, zdrowe boby tej konopi.

 Ile THC ma Maroc od Female Seeds?

W nasionku drzemie siła tego kannabinoidu, dochodząca do 15% THC. Czysta, odświeżona głowa, oraz odprężający wpływ na ciało, to efekt jaki wywołuje w holenderskim Coffee Shopie, zapłonięcie w gronie znajomym topów tej cannabis. Ciało ogarnie relax, a głowa bedzie chciała śmiać się i rozmawiać. Poczucie kreatywności i zaciekawienia, oraz zdrowej radosnej euforii.

 Jakie plony, uzyskam z jednego ziarenka Maroc Feminizowane?

Sadząc nasionko w Czeskim gąszczu traw, wyrośnie ono na wysokość 150 - 300 cm, a plony jakie da nam jedna marihuana Maroc to: 400 - 700 gramów. Maroc to konopia Indyjska wyjątkowo prosta w uprawie. Szaleni Indoorowcy, chcący zmierzyć się z tą konopią indyjską w pomieszczeniu, mogą połasić się na plonik rzędu 300 - 450 gram z jednego metra kwadratowego.

 Kiedy najlepiej wykiełkować nasionko Maroc feminizowane?

Najlepiej roślinka rozwijać się będzie, kiedy nasionko wykiełkujemy między połową kwietnia, a początkiem maja. Wiosna tuż za pasem Drodzy widzowie. Zaczyna się sezon pełen wrażeń i konopnych inspiracji.

 Zapach i smak Maroc'a

Kwiatowy zapach świeżych pąków zakwitających drzew, oraz świeża woń lasu - to to co czuje nos, wciśnięty w kokon przyklejony żywicą do grubej łodygi Maroc'a. Smak jest również kwiatowy, ale także i ziemisty. Starzy wyjadacze twierdzą, że aby uzyskać w pełni oryginalny, pierwotny smak i zapach Maroc'a, trzeba posadzić nasionko w rejonie gór Ketama, w tamtejszej glebie.

 Ile zejdzie do ścinki tej odmianie konopi?

Bardzo szybka marihuana, do kosy gotowa już po 56 dniach kwitnienia. Tak więc z torbą na pękate boby, udać się możemy już pod koniec września. Feminizowany Maroc od Female Seeds, to żelazna odmiana na pleśń i deszcze, także nie mamy się czym obawiać. Ta marihuana jest po prostu stworzona, do przełamywania gorszych warunków pogodowych. Perfekcyjna selekcja nasion, oraz szczepów przez lata pracy producenta "Female Seeds", opłaciła się stworzeniem ultra mocnej i szybkiej odmiany marihuany.

 Walory medyczne

Marihuana stosowana jest medycznie, w obliczu nie radzenia sobie ze stresem i bólami zesztywniałych mięśni.

 Topy po ścince

Marihuana Maroc feminizowane, stworzona została także z myślą, o growerach nie mogących cieszyć się swoją pasją w deszczowych regionach swojego domu. Kwiaty Maroc'a zawiązują się po łodydze w ten sposób, by pozostawić mnóstwo kanalików dla swobodnego ruchu powietrza. Topy są luźniejsze, ale przez to bardzo odporne na gnicie i pleśń. Maroc feminizowane jest także bardzo odporny na szkodniki, chcące pokrzyżować szyki naszym żywicznym szyszkom.

>> WSZYSTKIE NASIONA "FEMALE SEEDS" <<

Zostaw komentarz

Zaloguj się


Autor: