Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Easy Sativa, od Female Seeds. Proste w uprawie pestki feminizowane Outdoor

Czytane przez 1154, Feb 28, 2020


Easy Sativa, od Female Seeds. Proste w uprawie pestki feminizowane Outdoor

Konopia jest super łatwa w uprawie, jak sama nazwa wskazuje. Producent nasion "Female Seeds" wychodzi nam na przeciw z doskonałą propozycją marihuany na nadchodzący Outdoor. Feminizowana Easy Sativa, nie jest polecana do uprawy w pomieszczeniach. Odmiana tych nasion lubi długo wygrzewać się w pełnym słońcu. Jest bardzo odporna na jesienną pleśń, ze względu na swoją otwartą budowę pąków. Marihuana Easy Sativa, daje bardzo dobre plony i nie wymaga od rolnika, pogłaskiwania pawim piórem. Genetycznie jest to w pełni skondensowana 100% Sativa. Jedne z najłatwiejszych do wyhodowania nasion konopi indyjskich, Easy Sativa feminizowane - przekonuje do siebie potężnymi topami i gotowa jest, by zwiedzić kolejne klasery chętnych kolekcjonerów.

>> KLIKNIJ ABY KUPIĆ TE NASIONA <<

 Jak długo do zbiorów?

Feminizowane pestki cannabis Easy Sativa, do zbioru gotowe będą po 56 dniach kwitnienia.

 Jaki poziom THC ma ta 100% Sativa?

Ta prosta w uprawie konopia indyjska, dusi w nasionku siłę THC rzędu 10-15%, chętną do eksplozji w czyichś półkulach. Faza po przegryzieniu nasiona wchodzi momentalnie i przyniesie Twoim papugom ekstremalną dozę Sativowej radości.

 Jaki ma efekt na mózg?

Rozlew energii i chęci do kreatywnego tworzenia, działania - to główne efekty jakie można zaobserwować, u papugi po rozgryzieniu nasionka. Staje się ona radosna, rozluźniona i gadatliwa. Haj jest mocno mózgowy i inspirujący do tworzenia. Ta propozycja pestek marihuany od Female Seeds, bez wątpienia podniesie na duchu pewną smutną papugę, z Twego holenderskiego stada. Easy Sativa lubi wywołać w użytkowniku, po pewnym czasie chęć zajrzenia do lodówki.

 Ile czasu kwitnie feminizowana Easy Sativa?

7 - 8 tygodni, to czas jaki musi minąć od pojawienia się białych włosków, sterczących z Calyx'ów Twojej żeńskiej konopi. Przez te ~56 dni roślina nie będzie marudzić, a kreować dla Ciebie syte pąki, mocno żywicznych, cytrusowych kwiatów cannabis.

Bardzo dobre plony!

Łatwość uprawy tej konopi i wytrzymałość na pleśń, może zaskoczyć nawet świeżo upieczonego ogrodnika suszem rzędu 400 - 700 gramów, tylko z jednego nasionka marihuany.

 Kwiaty Easy Sativa

Roślina w połowie lipca zakwita, tym samym rozpoczynając kreowanie długich, żywicznych konopnych pałek, o luźniejszej strukturze topa. Ta marihuana od Female Seeds, poprzez swoją strukturę kwiatów, jest niezwykle odporna na ataki pleśni i innych grzybów. Roślinki po ścince, nie trymuje się może łatwo, ale warto dokopać się nożycami do tego miodu.

 Jak wysoka urośnie ta odmiana konopi?

Jedna z najczęściej wybieranych marihuanek na Outdoor, wystrzeli z nasiona na wysokość 150 - 300 cm. Ta 100% Sativa rośnie bardzo rozłożysta, więc należy zapewnić jej obszerne, dobrze nasłonecznione stanowisko.

 Smak i Zapach

Smak Easy Sativa jest bardzo słodki, miodowy. Cała gama owoców, od świeżo rozkrojonej cytryny, po limonkę i mango, to smaki jakie czekają nas po zaciągnięciu dymem, tej Outdoorowej Sativy. Może trafić się nam fenotyp tych nasion feminizowanych, o korzennym posmaku. Reszta fenotypów jest zawsze owocowo słodka. Zapach jaki poniesie się po Czeskiej willi, pasierba, siostry ojca Twojego kolegi - to świeżutki, sosnowy owoc cytrynowy, o miętowym akcencie.

>> WSZYSTKIE NASIONA "FEMALE SEEDS" <<

Zostaw komentarz

Zaloguj się


Autor: