Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Early Skunk-Genialna odmiana na Outdoor, od Sensi Seeds (Nasiona Feminizowane)

Czytane przez 1068, Feb 28, 2020


Early Skunk - Genialna odmiana na Outdoor, od Sensi Seeds (Nasiona Konopi Feminizowane)

Ta szybka i łatwa w uprawie konopia, teraz dostępna także w wersji Feminizowanej. Jedna z najlepszych odmian Merry Jane jakie wypuściła na tor wyścigowy - stajnia Sensi Seeds. Połączenie tylu licznych walorów dobrodziejstwa, w jednym nasionku dziwi nie jednego. Early Skunk to roślina z przewagą genu Indica, o fantastycznych srebrzystych, zwartych kwiatach. To marihuana przeznaczona do uprawy Outdoor, lecz nie jest to wymogiem. Doświadczeni ogrodnicy mogą spokojnie zawalczyć, o rosły plon w Holenderskim mieszkaniu. Feminizowany Early Skunk to wynik krzyżówki Sativowej odmiany Early Pearl, z nasionami Skunk #1. Producent Sensi Seeds informuje, o tym że ta hybryda kończy kwitnienie dwa tygodnie wcześniej niż oryginalny Skunk #1. Potrwa ono 49 - 53 dni, a marihuana którą zostawiliśmy na październikowym wietrze, jest bardzo odporna na gorsze warunki pogodowe i związaną z nimi pleśń. Konopie Early Skunk, wytwarzają dla nas nasiona bardzo proste w uprawie i idealne dla początkujących Growerów. Duży poziom THC w pestce cannabis, z pewnością przyciągnie nie jedną kolekcjonerską głowę.

>> KLIKNIJ ABY KUPIĆ TE NASIONA <<

 Dobre na początek

Jeśli planujesz zasiać swoje pierwsze nasionko, w Czeskim gąszczu traw, to ta odmiana jest dla Ciebie. Early Skunk świetnie znosi deszcze i chłodniejsze noce. Ścinka naszych konopi nastąpi na koniec września/ początek października. Z jej genetyką nie ma obaw, o pleśń w październikową Praską noc. Marihuana ta jest, bardzo szybka, energiczna i nie wymaga od rolnika wiele. Prosty i skutecznie zebrany plonik srebrnych pąków, zachęci amatora do powiększania kolekcji swego klasera.

 Poziom THC w nasionach Early Skunk

Feminizowane nasionko Early Skunk, zaskoczy nasze mózgi poziomem THC 15 - 22%. Jest to mocna Indica, zanurzająca konopnego rolnika głęboko w kanapę.

 Haj

Błogi stan odprężenia dla całego ciała, to to co czują papugi gdy wyskubują nasiona Early Skunk, siedząc na gałęzi jednego z krzaków tej marihuany. Mocny wpływ na ciało i rozlew pozytywnego rozluźnienia. Ta feminizowana Indika jest idealna na wieczór, po całym dniu pracy. Głowa odczuje także Sativowy wpływ drzemiącej w nasieniu "Early Peal". Po buchu poczujesz w sobie kreatywność i chęć do rozkminek. Ta marihuana jest energetyzująca wewnętrznie i rozluźniająca zewnętrznie. THC dochodzące, aż do 22% z pewnością zapewni Państwu atrakcyjne rewelacje. Tego można być pewnym.

 Obfite plony XXL

Kolejny ważny walor tej niesamowitej odmiany. Nie tylko byczy poziom kannabinoidu THC posiada, a także i takie daje plony. Early Skunk feminizowany obdaruje nas w warunkach Outdoor, kokonami rzędu 200 - 500 g suszu z jednego nasionka. Indorowcy, trenując tą marihuanę techniką SCROG, zdejmą z metrowego poletka 500 - 600 g.

 Pomoc Medyczna

Early Skunk, nie dość że jest łatwa w uprawie i odporna na szkodniki, to jeszcze przyniesie nam pomoc w walce z dolegliwościami. Pomaga przy bólach związanych z oczami i występującym w oczodole ciśnieniem. Kojąco wpływa na pospinane mięśnie i zniweluje skurcze. Wpłynie na uporczywy, przewlekły ból, oraz ma działanie uspokajające.

 Krótki czas kwitnienia

Bardzo szybko popędzimy na pole z koszami po truskawkach, wypełnić je świeżutkimi, żywicznymi kokonami. Po jedynie 49 - 53 dniach, marihuana Early Skunk będzie mogła wylądować w naszym gnomowym młynku, gdzie zostanie zmielona i podana do lufy. Ultra krótki okres do zbiorów + Plony XXL, czynią ta odmianę cannabis niezwykle atrakcyjnym kąskiem na przyszły Outdoor.

 Smak i zapach tej marihuany, od producenta nasion "Sensi Seeds"

Zapach jaki dają z siebie topy po wykiełkowaniu nasion, to silny Skuniasty smrodek, połączony z ostrymi przyprawami i aromatem dzikiej róży. Da się również wyczuć cytrusowy posmak tych nasion. Mierzący się z feminizowanym Early Skunkiem - Indorowcy, muszą zaopatrzyć się w porządne filtry węglowe, gdyż zapach jest bardzo intensywny.

 Jak wysoka urośnie konopia Early Skunk?

Jest to rozłożysta cannabis Indica, która pod chmurką osiąga 200 - 300 cm, natomiast w namiocie Indoor, raczej nie obejdzie się bez treningów i siatki.

 Topy

Ta Indica buduje zwarte, zbite, lecz dobrze oddychające pąki, o srebrzystym odcieniu i pomarańczowym włosiu. Kwiaty są bardzo żywiczne i odporne na ataki pleśni, a cała roślina na podchody szkodników.

>> WSZYSTKIE NASIONA "SENSI SEEDS" <<

Zostaw komentarz

Zaloguj się


Autor: