Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Shaman od Dutch Passion - Fioletowa odmiana nasion konopi Outdoor

Czytane przez 1275, Feb 26, 2020


Shaman od Dutch Passion - fioletowa odmiana, feminizowanych nasion konopi Outdoor

Shaman feminizowany to odmiana konopi indyjskich, której powstanie datuje się na lata 80'. Nasionka feminizowane Shaman to wyjątkowo silna hybryda F1, najlepszego szczepu męskiego Purple #1, oraz najmocniej plonującej żeńskiej odmiany Skunk. Gatunek tych konopi indyjskich zalecany jest do uprawy pod chmurką (Outdoor), lub w szklarni. Propozycja pestek od Dutch Passion, to odporna na ataki szkodników, oraz pleśni, odmiana marihuany z rodziny Sativa, o charakterystycznych długich, palczastych, Freedie Krugerskich liściach. Roślina jest bardzo rozłożysta, a jej ogromne pąki oddalone od siebie i szukające dla siebie jak największej ilości słońca.

>> KLIKNIJ ABY KUPIĆ TE NASIONA <<

>> LUB W WERSJI NASION REGULARNYCH <<

 Fioletowe topy!

Tej cannabis, nie powinno zabraknąć w klaserze hołdowników fioletowych kwiatów marihuany. Co druga konopia ma silny fioletowo-różowy kolorek, a topy są zbudowane przez matkę naturę tak, by nasz Shaman mógł spokojnie przetrzymać gorsze warunki jesienne. Topy są przeważnie średnio zbite, lub luźniejsze, lecz w warunkach Outdoor jest to wysoki plus, pod kątem ataków pleśni i gnicia spowodowanego opadami październikowych deszczów.

 Ile THC ma feminizowany Shaman?

Dutch Passion wychodzi do nas z propozycją swoich dokładnie wyselekcjonowanych nasion, których poziom THC jest na poziomie średnim/wysokim. Marihuana z ich stajni posiada przeważnie 12 - 18% THC.

 Medyczne właściwości Shamana

Opisywana przez nas w dzisiejszym odcinku Sativa, niesie z sobą dobroczynne właściwości lecznicze. Konopie Shaman, stosowane są u pacjentów cierpiących przewlekłe bóle ciała, a także u ludzi doświadczających lęków i zmagających się z depresją. Poziom kannabinoidu CBD w feminizowanych nasionkach Shamana jest na poziomie średnim.

 Ile czasu potrzebuje, by dojrzeć na Outdoor?

Na naszego spota z pustymi koszami, możemy wpadać już pod koniec września / początek października. Napełnimy je fioletowymi, soczystymi, owocowymi bobami po 56 - 63 dniach kwitnienia.

 Jakie plony dają te nasiona?

Ta feminizowana Sativa osiąga bardzo dobre wyniki jeśli chodzi, o plonowanie. Z jednej marihuany zbierzemy od 200 gram suszu, do nawet pół kilograma fioletowych topów. Odmiana tych nasion nie jest polecana do uprawy Indoor.

 Wysokość konopnego drzewka - Shaman feminizowane

Roślinka urośnie na wysokość 2 metrów. Czasem 220cm. Doświadczeni growerzy Indoor, chcący zmierzyć się z tą odmianą pod zadaszeniem, wyhodują drzewko konopne, o wysokości nieco ponad 1 metr.

 Haj, po rozpaleniu nasion w antycznym kociołku

Feminizowanego Shamana cechuje typowy dla Sativek, radosny, promienny, śmiechowy haj. Doskonały wybór nasionek 75% Sativa - 25% Indica, które łaso palone podczas dnia, nie spowodują efektu zamulenia, czy lenia w tyłku. Głowa będzie rozanielona, a entuzjazm w kierunku chęci wykonywania działań, na wysokich obrotach. Shaman = Nastrój euforycznego zadowolenia i pobudzenia.

 Shaman jest konopią prostą w uprawie

Łatwość uprawy tych nasion, zachęci zapewne świeżych zajawkowiczów naszej ulubionej roślinki. Jest to niewymagająca marihuana, która doskonale radzi sobie w warunkach Outdoor, pod Czeskim niebem. Jak zresztą każda cannabis, nie lubi być przekarmiana i jeśli zapewnimy jej odpowiednie pożywienie, dostateczną ilość wody, oraz minimum 6 godzin światła dziennie - Shaman obdaruje nas, pięknie pachnącymi, żywicznymi topami.

 Wrażenia organoleptyczne

Smak tych pestek papugi opisują jako, pikantny smaczek świeżych cytrusów. Kwaskowy, ale i słodki zarazem. Pamiętajmy Drodzy Widzowie, że na zapach i smak naszej marihuany, ogromny wpływ ma nawożenie. Jeśli decydujemy się na uprawę nawozami mineralnymi, pamiętajmy że przekarmianie prowadzi do zabijania dobroczynnych terpenów, oraz ogólnie psuje kwiat. Przekarmianie prowadzi również, do osłabnienia mocy THC zawartej w pąkach.

>> WSZYSTKIE NASIONA "DUTCH PASSION" <<

Zostaw komentarz

Zaloguj się