Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

I-95. Klasyk, którego zapragniesz!

Widziany przez: 1240, gru 5, 2022

Nasiona Marihuany I-95. 

Czytanie zajmie Ci około 8 minut. 

Zapraszam do poczytania o jednej z odmian, którą nie zawsze łatwo zdobyć, przez co stała się poniekąd Białym Krukiem wśród odmian nasion marihuany. 

I-95 to hybryda z wyraźnymi cechami genów Indica, zarówno w działaniu jak i w wyglądzie. Została wychodowana przez Money Mika z Top Dawg Genetics. Połączył on Triangle Kusha i hybrydę Legend OG z Stardawgiem IX2. Na pierwszy rzut oka skomplikowana genetyka, ale interesują nas tu głównie skutki tego połączenia. 

 

Wzrost i wygląd I-95 to parametry dosyć typowe dla roślin konopi indyjskich. Pięknie rozgałęzione, grube i dorodne krzaki, na widok których wpadasz w hipnotyczny stan zatracenia ich urokiem. W fazie kwitnienia wytworzy gęste, jasnozielone kwiaty zamieniające się w kule, pokryte śniegiem i złotem! Białe, oszronione włoski i ciemnopomarańczowe słupki pokryją każdy top dojrzałej już I-95. Jeżeli roślina doświadczy niższych temperatur pokryje się odcieniami fioletów, które zamienią ją w konopne dzieło sztuki. 

Profil terpenowy odmiany I-95 to coś dla zwolenników ciężkich, dieslowych smaków. Ostry i kręcący w nosie, chemiczny i lekko kwaśny posmak zostanie z tobą jeszcze na jakiś czas po spożyciu. W przypadku upraw indorowych bezwzględnie należy zadbać o odpowiednią wentylację, w innym wypadku wszędzie dookoła rozleje się zapach soczystego skunka. Oprócz ostrych nut co wrażliwsze nosy wyczują również nuty ziemi i sosny, razem tworzące naprawdę wspaniały i wyjątkowy koktajl fitokannabinoidów. 

Moc i działanie to chyba to, co przesądziło o legendzie I-95. 

Duża zawartość THC i wyjątkowa kombinacja genów sprawiają, że I-95 niemalże natychmiastowo uderza do głowy i zabiera Cię do świata pozytywnej i twórczej energii. Długotrwałe odprężenie i długi, bardzo przyjemny haj wspomogą realizację zaległych zadań, czy innych wymagających czynności. Użytkownicy opisując swoje wrażenia po spożyciu I-95 często używali określeń typu: poczucie szczęścia, euforia, koncentracja i niezwykła twórczość, wyraźna poprawa nastroju. Poza tym spodziewaj się kaszlnięcia ;) . 

Zapewne to między innymi dzięki tym cechom, I-95 stała się bardzo popularną i poszukiwaną odmianą wśród użytkowników medycznych. Nie każda marihuana ma tak szerokie spectrum działania jak I-95, nie wiem jakie dokładnie proporcje fitokannabinoidów sprawiają, że działa ona lepiej od innych na niektóre schorzenia, ale wiemy już na pewno, że tak właśnie jest. Działanie powodujące wzmożone skupienie zostały docenione przez pacjentów borykających się z ADHD. Z kolei pacjenci zmagający się z fibromialgi uznali i pokochali jej zdolności rozluźniające. Wspomoże walkę z depresją, stanami zapalnymi, atakami paniki, bólem, stresem, lękiem, problemami z odżywianiem na różnym podłożu, oraz wiele innych dolegliwości. 

Należy jednak pamiętać, że I-95 to odmiana nie dla początkujących. Osoby o niskiej tolerancji na THC również powinny bardzo delikatnie podejść do spożywania tej odmiany. I-95 to potężny mózgowy stymulator i zdarzały się przypadki paranoi. 

Podsumowując, nie jest to odmiana, którą łatwo podsumować ;) . Ale spróbujmy. 

Doskonała dla pacjentów medycznych, oraz poszukiwaczy zaginionej koncentracji. Idealna dla pracusiów potrzebujących energii i skupienia. Poszukiwana przez koneserów indyjskich genotypów, bo jako jedna z nielicznych nie uwala na kanapę zamieniając w pożeracza wszystkiego dookoła. 

Nasiona odmiany I-95 Już wkrótce będą dostępne w sprzedaży na Gnomes Garden. kup tutaj link niżej https://gnomesgarden.pl/gnomes-seeds/i95-f2-regularne-gnomes-seeds

 

 

zostaw komentarz

Sign in


Author: