Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Ultra Early Love Fast Version od Gnomes Seeds.

Widziany przez: 246, cze 30, 2022

Ulta Early Love Fast Version od Gnomes Seeds.


Czytanie tego tekstu zajmie Ci x minut, nie drąż, czytaj! :D


Skąd i co to za Cudeńko?


Odmiana Ultra Early Love Fast Version od Gnomes Seeds powstała z połączenia nasion marihuany Ultra Early Love (która jest Crossem Easy Skunka i Ultra Early Love ze stajni Grow Street Seeds), oraz Amnesi XXL od Gnomes Seeds. Zaś sam Ultra Early Love jest wczesną odmianą Love Potion #1, której cechą jest super odporność na pleśń.
Połączenie z Amnesią XXL dodało roślinie wigoru, skróciło czas zakwitu, oraz delikatnie wzbogaciło zakres terpenów.


Love Potion #1 – Colombian Gold!


Love Potion #1 to znakomita hybryda odmiany G-13 i Santa Marta Colombian Gold, skrzyżowana wstecznie z oryginalnym samcem Santa Marta Colombian Gold. Jest to więc odmiana stabilna, piękna i naprawdę warta uwagi.


Zapach i smak.


Odmiana nasion marihuany Ultra Early Love charakteryzuje się przede wszystkim wyraźną cytrynką. Przeniesie Cię w smak słodko – kwaśny, ale po chwili wyczujesz również nieco cięższe nuty, możesz poczuć ziemisty posmak gorącego tropiku, zaś co wytrawniejsze nosy mają szansę poczuć również nuty kadzidła i egzotycznych przypraw. Wąchajcie i smakujcie jej powoli, wyłapując każde wrażenie smakowe i zapachowe, gdyż naprawdę możecie spotkać nieporównywalne do niczego innego akcenty. Love is in the air – nie wiadomo co się wydarzy!


Techniczne szczegóły. A jak wiadomo, to w nich tkwi diabeł.


Ultra Early Love jest bardzo wrażliwa na jakiekolwiek przecieki światła. Wszelkie uprawy indoor muszą być naprawdę solidnie zabezpieczone, ażeby w godzinach cyklu nocnego roślin, absolutnie żaden promyczek światła nie wpadał do ich namiotu / pokoju.


Ile z tego będzie?


Oj.. będzie, daj z siebie serce a zwróci Ci z nawiązką. Jest to przede wszystkim odmiana bardzo produktywna, soczyste topy obsypią się srogo, na krzaku mierzącym do dwóch i pół metra.


Kwitnięcie powinno uwinąć się w 7 tygodni.


Działanie.


Jest to naprawdę Ciekawa Hybryda. Generalnie w genach rośliny przeważa Sativa, ale jej działanie jest bardzo elastyczne. Pomimo dużej mocy, płynącej z wysokiego THC jakie w sobie nosi, nie musi powalić na kanapę i zmusić do gapienia się w sufit, jak to potrafią zrobić indyjki z równie wysokim THC.
Nasza Ultra Early Love zapewni Ci przepiękny relaks, poczujesz przyjemne odurzenie ciała oraz umysłu, z jednoczesnym zachowaniem sił i energii do działania. Coś pięknego. Możesz wszystko, albo możesz nic – Ty wybierasz, Ty prowadzisz tą podróż.


Walory medyczne:


Jak większość porządnych i stabilnych odmian marihuany, tak również i Ultra Early Love, śmiało i słusznie, kwalifikujemy do odmian o wysokim potencjale medycznym.
Pomoże w napadach lęku, zapaleniu stawów, spastyczności mięśni, jaskrze, migrenie, problemach gastrologicznych, skórnych, oraz wielu, wielu innych dolegliwościach, z którymi często kompletnie nie radzi sobie farmacja.

Odmianę Ultra Early Love x Amnesia XXL Fast Version od Gnomes Seeds kupisz TUTAJ

 

zostaw komentarz

Sign in


Author: