Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Gorilla Gold Pie Fast Version od Gnomes Seeds.

Widziany przez: 190, cze 30, 2022

Guerilla Gold Pie Fast Version.


Odmiana Guerilla Gold Pie Fast to połączenie Gorilla Gold #3 i Strawberry Pie Auto.


Perła Outdooru!


Odmiana Guerilla Gold #3 to perła swojej linii. Ma najbardziej wyjątkową, dużą i stabilną moc, będąc jednocześnie najbardziej afgańską dominantą. Gorilla Gold #3 jest wczesną odmianą, która doskonale radzi sobie w warunkach outdoorowych. Dzięki połączeniu ze Strawberry Pie Auto, skrócił się czas jej zakwitu, nadal jednak nie jest to odmiana automatyczna.


Niech żywica będzie z Wami!


Odmiana marihuany Gorilla Gold #3 zaserwuje nam przepiękne plony. Spodziewaj się dużych i zbitych pąków, wręcz ekstremalnie pokrytych żywicą. Każde dotknięcie pozostawi lepiący się ślad, o naprawdę ciekawych nutach zapachowych. Połączenie słodkich przypraw i kwaśnego haszyszu, zaprowadzi Twoje nozdrza w zupełnie nowe miejsca terpenowych szlaków.


Nie lekceważ jej mocy.


Jest to odmiana, której nie powinno się potraktować zbyć pobłażliwie. Ma ona silne działanie euforyczne oraz psychodeliczne. Jeśli dasz się ponieść miłej fazie, zrelaksuje Cię jak mało która odmiana. Jeżeli zechcesz zachować kreatywność, również Ci na to pozwoli. Hybrydy mają to do siebie, że łączą cechy sativek i indyjek, dzięki czemu otrzymujemy swojego rodzaju złoty środek konopnych możliwości. Wiele osób właśnie w hybrydach upatruje swoje ulubione odmiany, ze względu na plastyczność i mnogość efektów.


Może i pomoże.


Guerilla Gold Fast Version to odmiana doskonała do łagodzenia bólu, stresu, problemów gastrologicznych, mięśniowych, oraz wielu innych. Świetna do maści, wcierek, olei i olejków.
Odnajdziesz w niej moc zbliżoną do odmiany White Widow.


Niezawodna!


Poradzić z nią sobie powinien zarówno doświadczony, jak i początkujący hodowca roślin konopi. Jest to odmiana stosunkowo niska, nie powinna urosnąć wyżej, niż około 120 centymetrów, ale i nie zestresuje jej lekkie nagięcie, gdyby wystawała ponad okoliczną roślinność. Odporna na pleśń, zmiany temperatur, czy pierwsze chłodne noce. Piękna, soczysta, pełna mocy i żywicy, jest odmianą wręcz idealną dla każdego, kto wśród gąszczu odmian nasion marihuany szuka swoich pewniaków.

Nasiona marihuany Gorilla Gold kupisz TUTAJ.

zostaw komentarz

Sign in


Author: