Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

Purple Maroc Female Seeds Odmiana Nasion Marihuany.

Czytane przez 1320, Jan 26, 2020

Nasiona marihuany Purple Maroc Feminizowane ,od Female Seeds

Purple Maroc to feminizowane nasiona marihuany outdoor, idealnie nadające się do klasera pod Czeskie niebo.

>> KLIKNIJ ABY KUPIĆ TE NASIONA <<

 Genetyka Purpla

Połączenie genów Indica/Sativa Marokańskiej odmiany, ze stabilnymi genami Purple Power, poskutkowało wyjściem na powierzchnię ziemi, fioletowej roślinki, która szybko zjednała sobie całe rzesze kiełkujących ją fanów.
Nasiona marihuany Purple Maroc to pozycja obowiązkowa do klaseru, dla każdego wielbiciela kolorowych odmian konopi indyjskich.
Ziomki z Female Seeds działając z pasją stworzyli odmianę marihuany, która swoim oryginalnym charakterem, zdominowała wiele pól uprawnych całego świata.
Pestki Purple Maroc są wybitnie odporne na pleśń, co czyni te nasiona marihuany jednymi z najchętniej kolekcjonowanych przez rolników, z wysoko położonych regionów globu.
W przypadku tych pestek, wilgotność ma nikłe szanse na atak szarą pleśnią, wobec zalepionych żywicą pałek fioletowych kolumn.

 Kim właściwie jest Mr. Purple Maroc?

Pochodzi z gór północnego Maroco i jest wynikiem krzyżówki starych dobrych genów Purple Power, z tłustą, byczą i cytrusową Marokańską matką.  
Nasiona marihuany powstałe w wyniku ich zbliżenia, zaowocowały narodzinami niezwykle unikatowej rośliny o mocnym, cytrusowym zapachu.
Mr. Purple Maroc to gość, który wzbogaci Twój ogród o wspaniały, fioletowy akcent.

 Jak długo kwitnie Purple Maroc i kiedy najlepiej go ściąć?

Czas kwitnienia tej odmiany cannabis to 55-70 dni.
Pestka po ucieczce z klasera finiszuje w szczerym polu we wrześniu.
Wysadzając nasiona konopi w maju, możemy liczyć na wczesnojesienne zbiory w okolicach końca września / początek października.

 Wysokość roślin, oraz plon

Nasiona przeznaczone do uprawy Outdoor pod chmurką, ciągną ku niebu na wysokość 200 cm.
Niektóre są niższe i kompaktowe. Z pechy wystrzela biały ogonek, którego szukać niebawem trzeba na wysokości głowy rosłego karła (150 cm).
W okolicach końca czerwca zaczynają kreować się włochate pałki i cierpliwie czekając do końca września, opuścimy ogród bogatsi o kosz pełen dobroci.
Mowa tu o plonie rzędu 300-650 gramów na jedną roślinkę, po ucieczce nasion z klasera.

 Najlepszy czas na wysiew nasion konopi Purple Maroc

Ekipa z Female Seeds radzi, aby pestki wysiewać najlepiej w trzecim tygodniu kwietnia, do połowy maja.
Jest to czas gdy przymrozki zaczynają być już za nami, a teraz z Afrykańskich równin nadciąga nasze nowe zmartwienie.
Bociany wydłubujące nasiona marihuany z ziemi naszych pól. Zabezpieczmy więc kubeczki, w których kiełkujemy pechy nawet na parapetach.
Bociany całej Polski wiedząc, o nadchodzącym sezonie Outdoor zacierają już czaplowate łapki. Musimy więc mieć to na uwadze i na spocie lepiej pojawić się z podwegowanymi, młodymi sadzonkami

 Aromaterapia dla Twego nosa :-)

Jeden z najdoskonalszych aromatów jakie wyobrazić może sobie ludzki nos, to właśnie zapach wczesno październikowych zbiorów Purple Maroc, porannego ogrodu.
Klejące kwiaty zachęcają nas do siebie, wypuszczając ku naszym nozdżom wiązki zapachu Marokańskiego haszu, zmieszanego z nutą słodko-kwaśnego owocu.
Jest to też więc doskonała opcja dla Fruterian, którzy zamiast o poranku wyruszyć na łowy w poszukiwaniu resztek owoców, przypalić mogą świeżego topa pochodzącego z nasion marihuany Purple Maroc.

 Jaki smak mają nasiona konopi Purple Maroc ??

O smak samych nasion tej marihuany zapytać bym musiał raczej papug oraz okolicznych bocianów, którym udało się pod nieobecność któregoś z grower'ów, zwędzić z doniczki na parapecie jedno ziarnko.
Jaki smak na języku czeka nas, po wysuszeniu upragnionego ziółka? Dominujący posmak haszu, mieszający się z całą gamą cytrusów od cytryny po Mango wprawia podniebienie ludzkie w zadowolenie.

 Faza

Nie jest jałowa. THC na poziomie 16% zapewni nam błogosławiony wieczór między nasionami.
Purple Maroc sprawi, iż poczujemy się wyluzowani i zrelaksowani. Doskonale współgra ze słuchawkami po odpaleniu ulubionego utworu Bob'a Marley'a.
Idealny także na wieczory w gronie znajomych, gdzie przyczyni się do wywołania nie jednej beki, oraz przywróci w człowieku energię i radość, po ciężkim dniu pracy.

 Właściwości medyczne

Jak każda roślina z rodziny cannabis, Purple Maroc posiada w sobie szereg właściwości, dobroczynnie wpływających na wszelkiego rodzaju schorzenia.
Jego haj doskonale wpłynie na depresyjny nastrój i pobudzi kreatywność. Nasiona tych konopi wprowadzą głowę w stan radości i spowodują chęć do działania.

 Ważna rada od Producenta Female Seeds

Producent pestek radzi, aby darować sobie uprawę Indor w przypadku tej odmiany.
Jest ona częściowo samozakwitająca  (fast version)i przedwczesnego rozkwitu unikniemy osadzając ją jedynie w warunkach Outdoor.
Rośliny feminizowanych nasion konopi Purple Maroc, uwielbiają topić się w lipcowym słońcu, dlatego też wybierając miejsce na wysiew, należy wziąć pod uwagę jak wiele światła podczas dnia, przypadać będzie tej cannabis.

>> WSZYSTKIE NASIONA "FEMALE SEEDS" <<

Zostaw komentarz

Zaloguj się


Autor: