Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

Wszystko o nasionach, odmianach, genach marihuany. Rzetelna wiedza na jedno kliknięcie.

Czytane przez 3287, Aug 4, 2019

Witamy w Skrzaciej Krainie :)

Blog powstał z myślą o tych wszystkich, którym brak rzetelnej i praktycznej wiedzy o Nasionach Marihuany.
Będziemy się dzielić z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie genetyki, uprawy, oraz
medycznego potencjału tej wszechstronnej rośliny.

Zacznij od któregoś z poniższych wpisów, jesteśmy pewni, że nie będzie to zmarnowany czas.

RODZAJE NASION MARIHUANY

Jeżeli jesteś początkującym kolekcjonerem nasion marihuany, możesz mieć bardzo wiele pytań, odnośnie chociażby jej rodzai. Indica, sativa, Hybryda.. Co to wszystko znaczy PRZECZYTASZ TUTAJ.

AUTOMATY.

Początkujący czy nie początkujący, nie każdy musi wszystko wiedzieć, zwłaszcza o Automatycznych Odmianach Nasion MarihuanyPRZECZYTASZ TUTAJ czym są automaty, co to jest autoflowering, jak karmić małe kałasznikowy, jak zadbać o podłoże uprawowe. Dowiesz się również, czy wielkość pestki ma jakiś wpływ na przyszłą roślinę, oraz czym właściwie różnią się odmiany sezonowe nasion marihuany od odmian autoflowering.

CBD.

Medyczne zastosowanie Marihuany. PRZECZYTASZ TUTAJ czym jest CBD, THC, oraz inne kannabidiole. Dowiesz się w jakich chorobach może pomóc, i codziennie pomaga milionom ludzi na świecie, marihuana. Jeżeli jesteś ciekaw efektów działania marihuany z wysokim CBD, znajdziesz odpowiedź i na to pytanie.

KIEŁKOWANIE.

Niepowtarzalna grafika, niepowtarzalne informacje o kiełkowaniu nasion marihuany. PRZECZYTASZ TUTAJ jak zrobić to naprawdę dobrze. Dowiesz się, czy moczenie nasion rzeczywiście im służy. Poznasz budowę nasiona, będziesz już widział co to hypocotyl i liścienie. Fajne, ciekawe rzeczy.

ETAPY ROZWOJU KONOPI INDYJSKIEJ.

Niby proste: nasiono marihuany pęka, wyrasta roślina, dojrzewa, harvest i koniec. ALe może jednak warto przyjżeć się temu bliżej? PRZECZYTASZ TUTAJ jakie fazy przechodzi konopia od samego kiełka, aż po samą śmierć. Dowiesz się nieco o korzeniu, jego budowie oraz działaniu. Poznasz pojęcie autotrofizmu, czyli sposobu w jaki odżywiają się konopie.

NAWILŻACZE POWIETRZA A KORZEŃ.

Nawilżacze powietrza w uprawach indoor to dość rozpowszechniony patent, zarówno w Stanach, jak i w innych miejscach świata. Tylko czy oby na pewno jest to patent dobry? PRZECZYTASZ TUTAJ w jaki sposób zachowują się liście oraz korzenie rośliny przy wysokiej wilgotności pomieszczenia. Zderzenie z botaniką.

* Informacje zawarte na stronie służą jedynie celom informacyjnym, nie namawiamy do łamania prawa w krajach gdzie uprawa i posiadanie marihuany jest ścigane przez prawo.

Niniejszym pragniemy zaznaczyć, że Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności zostały nabyte poza granicami Polski.

Zgodnie z artykułem 45 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005, handel i posiadanie nasion konopi w Polsce jest w pełni legalne.

Zostaw komentarz

Zaloguj się