Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Gorilla Glue Feminizowane Indoor (Biogenetic)
  • Gorilla Glue Feminizowane Indoor (Biogenetic)

Gorilla Glue Feminizowane Indoor (Biogenetic)

10,10 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 7,07 €

GENETYKA : Gorilla Glue

TYP : Hybryda

KWITNIĘCIE :  9 tygodni

Nasion w opakowaniu
Ilość

GORILLA GLUE

Bez wątpienia, Gorilla Glue to jedna z najbardziej budzących zainteresowanie odmian pochodzących z USA, która szybko zyskuje popularność wśród amerykańskich koneserów. Jednakże jej odkrycie było zupełnie przypadkowe. Dwóch hodowców z USA, Joesy Whales i Lone Watie, odkryli tę odmianę, po tym jak rośliny Joesy’ego, Chem Sis, przypadkowo zapyliły jego Sour Dubb. Nie wiadomo dokładnie dlaczego Lonie zachował kilka nasion, gdy Joesy je wyrzucał, ale wiemy, że później, prawdopodobnie z czystej ciekawości, zasadził je, a z ziemi wyrosła wspaniała Gorilla Glue!

Dwaj zapaleni hodowcy natychmiast zorientowali się, że stworzyli coś niezwykłego, a pierwsze pomiary zawartości THC przekroczyły ich najśmielsze oczekiwania. Poza oszałamiającą zawartością THC (24-26%), a niektóre z roślin miały nawet nieprawdopodobne 30%- takiego poziomu THC nigdy wcześniej nie zmierzono.

Jeżeli chodzi o nazwę, Gorilla Glue, to oficjalnie mówi się o tym, że została wybrana ze względu na nieprawdobnie dużą produkcję żywicy, przez co hodowcy, po dotknięciu nowej rośliny, przyklejali się dosłownie do wszystkiego. Jednakże biorąc pod uwagę super relaksujące zalety rośliny, nazwa Gorilla Glue doskonale pasuje również do stanu, który wywołuje jej zapalenie, co objawia się tym, że zostaniesz „przyklejony” do swojej kanapy, chociaż towarzyszy temu stan wzrastającej euforii przez co całkowity efekt jest wspaniale zbalansowany.

Gorilla Glue nie jest rośliną, którą wybiera się do hodowli ze względu na obfite zbiory – chodzi głównie o jakość pączków, a nie ich ilość. Hodowlę Gorilla Glue można prowadzić wewnątrz i na zewnątrz (tylko ciepły klimat), gdzie wyrastają ogromne pąki ze wspaniałymi, zielonymi liśćmi. Ze względu na dużą produkcję żywicy, liście pokrywają się dużą ilością włosków, które pięknie błyszczą na słońcu!

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor