Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Easy Sativa x Passion Feminizowane  (BioGenetic)
  • Easy Sativa x Passion Feminizowane  (BioGenetic)

Easy Sativa x Passion Feminizowane (BioGenetic)

10,10 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 7,07 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nowa feminizowana outdoorowa odmiana od Biogenetic.

Easy Sativa x Passion to krzyżówka klasycznej Easy Sativy oraz Passiona. Jest to odmiana feminizowana. Wszystkie rośliny z tych nasion będą żeńskie.

Easy Sativa to odmiana, która bez wątpienia spełnią oczekiwania każdego kolekcjonera. Czystość Sativy oraz łatwość uprawy to cechy, którym zawdzięcza swoją nazwę, a przy tym jej obfity plon w postaci dużych i ciężkich, aczkolwiek umiarkowanie nasyconych żywicą topów powoduje radość u każdego rolnika. Można ją zbierać już we wrześniu.

Easy Sativa doskonale ucieleśnia motto Female Seeds. Odmiana ta jest wyjątkowo łatwa i prostolinijna w uprawie. Doskonała odmiana dla nowicjuszy outdooru. W ogóle nie jest wybrednym zjadaczem. Easy Sativa jest po prostu “so easy”.

Ten rodzaj został rozwinięty w szczególności dla hodowców outdoor i może osiągnąć imponującą wysokość około 3 metrów z typowymi dla Sativa liśćmi wiatrakowymi; długie i smukłe, wąskie oraz poząbkowane liście. Jest wysoce pleśniodporna ze względu na jej otwartą budowę kwiatu. To naprawdę dobrze sprawdza się pod gołym niebem, nawet bardziej w krajach północnych.

Kwiaty są duże i bardzo ciężkie oraz pokryte żywicą o dużej mocy. Spodziewaj się pewnych różnic w smaku niektórych fenotypów. Niektóre są bardziej korzenne, niż słodkie. Pozostałe są przeważnie słodkie. Wygląd rośliny jest jednym z prawdziwie czystych, regionalnych Sativa, w kszałcie świątecznej choinki. Większość z nich kwitnie poniżej 18 godzin światła i zaczyna kwitnienie w połowie lipca, a we wrześniu nagradza cię gigantyczną ilością dużych kwiatów.

Passion#1 to jedna z najlepszych odmian do uprawy outdoor, dostępnych wszędzie i jest tak od jej powstania w latach ’70, jak w przypadku legendarnej Californian Indica.

Passion#1 dotarła do holenderskich hodowców outdoor w latach ’80  i od razu zyskała reputację silnej i stabilnej odmiany, łatwej do uprawy. Jeśli uprawiana na początku sezonu, Passion#1 może osiągnąć 3,5m wysokości, jednak najczęściej dochodzi do 2 m. Zbiory mogą dostarczyć od 250 do 750 gram z rośliny, jeśli uprawiana w optymalnych warunkach.

Passion#1 tworzy długie zbite buds, które są ciężkie od żywicy. Odmiana ta przeznaczona jest tyko do uprawy outdoor/szklarniowej i nie nadaje się do uprawy indoor. Kiedy obcinasz roślinę, usuwaj tylko największe liście, mniejsze liście są często pokryte żywicą.

Palenie jest miękkie i delikatne, ze świeżym cytrusowym zapachem, następnie Passion #1 dostarcza ci silnego, radosnego haju. Po kolejnych kilku machach poczujesz silne, ciężkie, ale przyjemne upalenie. Poziom THC w Passion #1 wynosi około 20%, co sprawia, że jest to satysfakcjonujący wybór do uprawy outdoor lub w szklarniach.

Jest to kolejna silna i stabilna odmiana outdoor,  która obecna jest od dziesiątek lat. Odmiana, którą będziesz chciał uprawiać zawsze….

Połączenie tych 2 klasycznych wyselekcjonowanych odmian gwarantuje udany sezon. Krzyżówka ta idealnie nada się też na indoor, jednak trzeba mieć na względzie, że rośliny będa rosły bardzo rozłożyste i duże, za sprawą przeważającej genetyki Easy Sativy

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Outdoor
Zawartość THC
Między 15-20%