Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Panama Feminizowane (Ace Seeds)

50,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Panama Feminizowane to kolejny sykces breederów Ace Seeds. Byl to projekt, który mial na celu stworzyć nową odmianę na lata i w końcu jest dostępna w formie feminizowanej. IBL F4 Panama Green zostala zapylona wczesnym genem IBL F4 Neville`s Haze otrzymując w ten sposób bardzo mocną, o niemalże psychodelicznym działaniu sativę bez charakterystyki wczesnej indyjki dodanej do Haze. Panama wyglądem przypomina typowa sative, rownież ze względu na aromaty i dzialanie. Rośnie wysoka z odpowiednimi proporcjami liść-top lecz przycinanie może być konieczne. Normalnie tej odmianie sativa zajmuje o wiele dłużej wzrost i dojrzałość, potrzebuje również więcej światla. Po wielu podejściach, probach i niepowodzeniach odmiana Panama jaka mamy w ofercie ma jak narazie najkrótszy okres dojrzewania, trwa 12 tygodni i jest gotowa pod koniec października. Potrafi dać dośc dobre zbiory, w okolicach 300g wysokiej jakości marijuany.

Nasiona Panama zostały specjalnie stworzone do uprawy indoor i nie sa specjalnie zalecane do uprawy na zewnątrz. Rozowe i czerwone kwiaty zaczynają sie pjawiać z wraz z nimi świeży aromat truskawek.
Lek tworzony z roslin Panama ma niższą zawartość CBD a wyższą THC upaleniem więc przypomna Ci lata 60. Jeśliby porównywać ją do alkoholi, Panama jest koktajlem owocowym z dodaną zbyt dużą ilością alkoholu.

Informacje dodatkowe

Producent          Ace Seeds

Genetyka           Panama ’74, Green Panama and Colombian “Punto Rojo”

Zawartość Opakowania                5 nasion

Odmiana             Czysta Sativa

Płeć       Feminizowane

Poziom THC       Medium

Hodowla             Outdoors

Miesiąc zbiorów              3rd week of October outdoors

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
10 tygodni lub dłużej
Wysokość
Wysoka
Genotyp
100% Sativa
Plon
600g+/-
Rośnie
Indoor