Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Obecnie brak na stanie

Panama Feminizowane (Ace Seeds)

50,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Panama Feminizowane to kolejny sykces breederów Ace Seeds. Byl to projekt, który mial na celu stworzyć nową odmianę na lata i w końcu jest dostępna w formie feminizowanej. IBL F4 Panama Green zostala zapylona wczesnym genem IBL F4 Neville`s Haze otrzymując w ten sposób bardzo mocną, o niemalże psychodelicznym działaniu sativę bez charakterystyki wczesnej indyjki dodanej do Haze. Panama wyglądem przypomina typowa sative, rownież ze względu na aromaty i dzialanie. Rośnie wysoka z odpowiednimi proporcjami liść-top lecz przycinanie może być konieczne. Normalnie tej odmianie sativa zajmuje o wiele dłużej wzrost i dojrzałość, potrzebuje również więcej światla. Po wielu podejściach, probach i niepowodzeniach odmiana Panama jaka mamy w ofercie ma jak narazie najkrótszy okres dojrzewania, trwa 12 tygodni i jest gotowa pod koniec października. Potrafi dać dośc dobre zbiory, w okolicach 300g wysokiej jakości marijuany.

Nasiona Panama zostały specjalnie stworzone do uprawy indoor i nie sa specjalnie zalecane do uprawy na zewnątrz. Rozowe i czerwone kwiaty zaczynają sie pjawiać z wraz z nimi świeży aromat truskawek.
Lek tworzony z roslin Panama ma niższą zawartość CBD a wyższą THC upaleniem więc przypomna Ci lata 60. Jeśliby porównywać ją do alkoholi, Panama jest koktajlem owocowym z dodaną zbyt dużą ilością alkoholu.

Informacje dodatkowe

Producent          Ace Seeds

Genetyka           Panama ’74, Green Panama and Colombian “Punto Rojo”

Zawartość Opakowania                5 nasion

Odmiana             Czysta Sativa

Płeć       Feminizowane

Poziom THC       Medium

Hodowla             Outdoors

Miesiąc zbiorów              3rd week of October outdoors

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
10 tygodni
Wysokość
Wysoka
Genotyp
100% Sativa
Plon
600g+/-
Przeznaczenie
Indoor