Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Obecnie brak na stanie
Pakistan Chitral Kush Regularne (Ace Seeds)
  • Pakistan Chitral Kush Regularne (Ace Seeds)

Pakistan Chitral Kush Regularne (Ace Seeds)

6,57 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5,26 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Pakistan Chitral Kush firmy Ace Seeds to żywiczna Indica o pięknych purpurowych i czerwonawych barwach, aromatach truskawek i jeżynowych gum do żucia i doskonałej odporności na zimno i grzyby.

Chitral jest szeroko znany w świecie konopi jako producent jednego z najlepszych pakistańskich haszów. Pakistański Chitral, który Państwu oferujemy, to znakomita czysta indica wyhodowana na Półwyspie Iberyjskim od połowy lat 90. przez Cannabiogen.

Rezultatem jest eksplozja kolorów, smaków i zapachów z dwoma głównymi fenotypami: jednym zielonym, a drugim bardzo kolorowym. Oba fenotypy wytwarzają rośliny o wysokiej zdolności adaptacyjnej, szybkim kwitnieniu, hojnej produkcji żywicy i silnym efekcie roślinnym.


Doskonałe możliwości dostosowania do uprawy w pomieszczeniach i do szerokiej gamy klimatów zewnętrznych: ciepłych lub zimnych, suchych lub mokrych.

Pakistan Chitral Kush jest nie tylko zaskakujący ze względu na swój aromat, piękno i jakość. Jest to również jedna z niewielu odmian , które prawidłowo dojrzewają nawet w warunkach deszczowych, w przeciwieństwie do większości obecnych hybryd afgańskich, które łatwo gniją w tych warunkach.

To prawdziwy klejnot, który w końcu udostępniliśmy miłośnikom czystych klasycznych genów !

Szczegóły produktu

Płeć
Regularne
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
100% Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%