Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -20%
  • Obecnie brak na stanie

Orient Express Feminizowane (Ace Seeds)

32,01 € Zniżka 20%
40,01 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Orient Express jest mocną odmianą pokolenia F1, krzyżówką pomiędzy aromatyczną i żywiczną matką Vietnam Black z niską, krótko kwitnącą indyjką Yunnan Chinese. Ta odmiana jest głównie sativa i takie właśnie cechy ukazuje podczas wzrostu, pomijając może wysokość. Selekcja pozwolila na stworzenie nizutkiej azjatyckiej pani do uprawy zarówno indoor jak i pod Słońcem. Jej wysokośc nie przekracza 130cm a wyglądem przypominaja kolumnę z większą ilością topków niż indyjki. Topki nie sa bardzo zbite lecz są niesamowitej jakości. Zawartość THC waha się od 14 - 16% upalając sativkowo, nie dziala tak bardzo na ciało co na umysl z odczuciami od kreatywności do tripu ze względu na moc.

Orient Express ma zwarta krzaczastą budowę. Po krótkim kwitnieniu, ktore trwa tylko 9 tygodni, wchodzi w krótki okres dojrzewania. Głęboki zapach marihuany pojawia sie od samego początku kwitnienia. Palenie jest smaku błota z nutką kwiatową.
Wszystkie nasiona Ace Seeds są produkowane są specjalnie do uprawy zarówno indoor jak i outdoor. Sa bardzo odporne na choroby i szkodniki i dobrze radza sobie ze zmianami klimatu czy to ciepło czy zimno. Ta odmiana może wnieśc rożnorodność do twojego ogrodu i jest bardzo zalecana dla kazdego wielbiciela azjatyckich smaków.

Informacje dodatkowe
Producent Ace Seeds
Genetyka Vietnam Black X China Yunnan
Zawartość Opakowania 5 nasion
Płeć Feminizowane
Poziom THC średni/Wysoki
Hodowla Szklarnia
Miesiąc zbiorów Outdoor: Połowa października

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Niska
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
600g+/-
Przeznaczenie
Indoor