Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Obecnie brak na stanie
Libano Standard Regularne (Ace Seeds)
  • Libano Standard Regularne (Ace Seeds)

Libano Standard Regularne (Ace Seeds)

4,98 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3,98 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Libano by Ace Seeds to regularne nasiona marihuany, które powracają do najlepszych klasycznych szczepów libańskich. Ten czysty, bardzo autentyczny szczep Sativa zachwyci miłośników Klasycznych szczepów.

Libano to cenna roślina marihuany, którą wszyscy cenią za  jej czerwonawy kolor. Nasiona przekształcają się w średniej wielkości, rozgałęzione i mocne rośliny Sativa, które prezentują wydłużone, aromatyczne pąki pełne żywicy. Dzięki jej szybkiemu kwitnieniu nie będziesz musiał czekać zbyt długo - spektakularnie! - uprawy. Biorąc pod uwagę jej pochodzenie, lepiej uprawiać tę odmianę konopi na zewnątrz, gdzie Libano okazuje się odporny i dobrze przygotowany na ciepło i suchość.

Libano ma słodki, kwiatowy aromat i smak z słodko-gorzkimi i drzewnymi nutami i przypomina bardzo dobry marokański hash podczas palenia. Jej efekt jest pyszny, gładki, wesoły i niezbyt długotrwały, ponieważ działanie psychoaktywne złagodzą wysokie poziomy CBD, które również nadają temu szczepowi właściwości terapeutyczne.

Szczegóły produktu

Płeć
Regularne
Czas kwitnienia
10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
100% Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Pomiędzy 10-15%