Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -15%
Kali China Feminizowane (Ace Seeds)
  • Kali China Feminizowane (Ace Seeds)

Kali China Feminizowane (Ace Seeds)

7,65 € Zniżka 15%
9,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kali China by Ace Seeds pochodzi od krzyża Kali Mist / China Yunnan, później skrzyżowanego z chińskim Yunnanem. Jest to wysoko wydajna, szybko kwitnąca, łatwa w uprawie hybryda z Indica, która rośnie silnie, jest mocna i wytrzymała.

Kali China charakteryzuje się mocną, zwartą strukturą, średnią odległością pomiędzy węzłami i średniej wielkości liśćmi. Jest to wspaniała, mała / średnia roślina, która rośnie silnie, z wyglądem choinki, i daje mnóstwo dużych, zwartych pąków pokrytych żywicą. Ma średnią odporność na pleśń i szkodniki.

Kali China ma subtelną równowagę Indica / Sativa i produkuje wysokiej jakości rośliny w krótkim czasie. Optymalne wyniki uzyskuje się w ciepłych pomieszczeniach. Na zewnątrz najlepiej reaguje na ciepły lub suchy klimat lub przytulny komfort cieplarni. Jest to szczep pełen egzotyki, który zasługuje na sławę i uznanie.

Kali China ma intensywny smak i aromat, z nutami soku z mango, kadzidła, haszu, duszonego mięsa i orientalnych przypraw. Efekt jest mocny i zrównoważony, zaczynając od przyjemnej stymulacji azjatyckiej sativy i kończąc na delikatnym uczuciu odprężenia, które prowadzi do spokojnego stanu wewnętrznej medytacji.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%