Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Hokkaido Japan Regularne (Ace Seeds)

0,00 €

Hokkaido Japan może  stanowić doskonały wybór dla hodowców konopi poszukujących szczepów o niskiej zawartości kannabinoidów o szczególnie specjalnych profilach terpenowych.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Hokkaido Japan od Ace Seeds to regularne nasiona konopi z japońskiej wyspy Hokkaido. Rezultatem jest czysta, egzotyczna i niesamowicie specjalna odmiana marihuany, która ledwie zawiera kannabinoidy i nie ma efektów psychoaktywnych. W Japonii, a mianowicie na wyspie Hokkaido, odmiany konopi prawie nie mają THC ani CBD.

Japońska kultura ma długą tradycję uprawy konopi. Jednak ich szczepy nie mają nic wspólnego z europejskimi lub azjatyckimi szczepami, z którymi jesteśmy przyzwyczajeni. W rzeczywistości konopie są uprawiane głównie do celów włókienniczych. Hokkaido Japan może zatem stanowić doskonały wybór dla hodowców konopi poszukujących szczepów o niskiej zawartości kannabinoidów o szczególnie specjalnych profilach terpenowych.

Kwitnienie rozpoczyna się bardzo szybko i kończy w ciągu 6-8 tygodni. Nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, szczególnie w ekstremalnie ciepłych i wilgotnych klimatach. Będzie silna, z typowym kształtem Indica i dużymi, ciemnozielonymi liśćmi.

Hokkaido Japan szczyci się cudownie dzikim zapachem, podobnym do bukietu pelargonii i innych gatunków roślin rosnących w górach.

Alfa-pinene jest jedynym godnym uwagi terpenem w niej. Jej efekt jest jednak bardzo miły i przyjemny.


Cechy techniczne nasion konopi Hokkaido Japan firmy Ace Seeds
Odpowiedni do wnętrz i na zewnątrz
Seks regularny
Genotyp 50% Indica / 50% Sativa
Cross Pure Japanese
Okres kwitnienia w pomieszczeniach 6-8 tygodni
Czas zbiorów na świeżym powietrzu sierpień / wrzesień
Wydajność w pomieszczeniu Średni
THC 0,6-1%
CBD Brak

Szczegóły produktu

Płeć
Regularne
Czas kwitnienia
8 tygodni lub krócej
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Outdoor
Zawartość THC
3-5%